مشاوره

مشاوره

جهت خرید ماشین آلات می توانید ازمشاوره رایگان مشاوران ماشین سازی صنایع کاویانی بهرمند شوید. هدف ما رضایتمندی مشتریان است.
نصب و راه اندازی

نصب و راه اندازی

این شرکت جهت نصب، راه اندازی و آموزش کار با ماشین آلات با اعزام نیروهای متخصص به سراسر کشور و خارج از کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان ارجمند می باشد.
خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

کلیه محصولات ماشین سازی صنایع کاویانی دارای ۱سال گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش می باشد و به مشتریان محترم بابت خدمات پس از فروش اطمینان خاطر می دهد

به وب سایت ما خوش آمدید

این شرکت در سال 1371 تاسیس و در زمینه ساخت ماشین آلات شکلات سازی شامل دستگاه غلطک نورد،قرقره، سفیده کننده و غیره فعالیت خود را شروع نمود سپس در سال 1378 با احساس خلا در ساخت ماشین آلات چاپ به این سو قدم نهاد و موفق شد که برای اولین بار در ایران دستگاه برش اتوماتیک ،لمینیت و چاپ را ساخته و عرضه نماید و امروزپس از گذشت 25 سال موفق به ارائه دستگاههای لمینیت در سه نوع با حلال،بدون حلال و کلدسیل و انواع برش اتوماتیک رول و دستگاه رول به رول تمام اتومایک را نماید. بدیهی است که این شرکت با عنایت پروردگار متعال و با همکاری چاپخانه داران محترم ایرانی و با فراگیری فنون روز گامهای بلندتری در پویایی صنعت ایرانی را در جهان بردارد.
rs1.jpg

صنایع کاویانی در یک نگاه

مشاوره
0
ماشین آلات تولیدی
0

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید